BENDIKS Rzeszów - Profesjonalny serwis alternatorów i rozruszników
Strona główna
/
O firmie

O firmie

   Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą oraz regeneracją alternatorów i rozruszników, sprzedażą hurtową oraz detaliczną części do tych podzespołów. Zajmujemy się również naprawą aparatów zapłonowych oraz napełnianiem układów klimatyzacji. Posiadamy duże zaplecze magazynowe części zamiennych do niemalże wszystkich typów pojazdów samochodowych, wózków widłowych oraz maszyn rolniczych.

  Historia firmy.

   Firma "Bendiks" została założona 1995 roku - początkowo nasza firma miała profil sprzedaży detalicznej - cały zakład mieścił się w przydomowym garażu. W późniejszym czasie w miarę rozwoju firmy została przeniesiona do większego lokalu przy ul.Rejtana. Kilka lat od założenia oferta świadczonych usług została powiększona o usługi regeneracji oraz diagnostyki rozruszników i alternatorów - został otwarty punkt usługowy przy ul.Wyspiańskiego 18c, który istnieje do dnia dzisiejszego. 

   Obecnie od 13 lutego 2006r. główna siedziba naszej firmy mieści się przy ul.Załęskiej 100. Lokalizacja ta nie jest przypadkowa - znajduje się w bliskim sąsiedztwie giełdy samochodowej. Budynek został zaprojektowany pod kątem profesjonalnego wykonywania usług regeneracji oraz do celów sprzedaży hurtowej i detalicznej.

   Dzięki dogodnemu dojazdowi oraz profesjonalnej obsłudze pozytywne załatwienie sprawy nie stanowi problemu.

 

naprawa, regeneracja rozruszników
ROZRUSZNIKI
czytaj więcej
naprawa, regeneracja alternatorów
ALTERNATORY
czytaj więcej
naprawa, regeneracja wyciągarek
WYCIĄGARKI
czytaj więcej